אודות

קבוצת תאיפאוור היא קבוצת חברות המאוגדות מתחת לחברת תאיפאוור אחזקות בע"מ העוסקות בייזום, ניהול וביצוע של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. הקבוצה מנוהלת בצורה שמרנית ושומרת על איתנות פיננסית ונזילות בכל פעילויותיה. כיום הקבוצה בונה כ 150 יח"ד ברובע א באשדוד במסגרת פרויקט בתחום ההתחדשות העירונית ונבחרה לנהל פרויקט של כ 500 יח"ד באשדוד.

לרשות הקבוצה עומד צוות מקצועי של יועצים מהשורה הראשונה בעלי ניסיון רב בתחומים השונים של התחדשות עירונית הן בפן התכנוני, הן בפן הביצועי והן בפן המשפטי.

הקבוצה ביצעה מבצעת ותבצע את הפרויקטים שלה באמצעות חברות בניה בעלות איתנות פיננסית מהשורה הראשונה בארץ.

הקבוצה נמצאת בשליטת רו"ח אבי טולדנו, עו"ד ארנון קטלן (באמצעות חברות בבעלותם) ועו"ד אורי חורש, המשמש גם כמנכ"ל הקבוצה.

רו"ח אבי טולדנו לשעבר שותף בכיר בפירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג, בה היה אחראי בין השאר על תחום מיזוגים ורכישות וכן עסק בהסדר הקיבוצים שם התוודע לעולם הנדל"ן ולמד אותו לעומקו, וכיום איש עסקים ויזם נדל"ן.

רו"ח טולדנו היה מבעלי השליטה בקונצרן טבע נאות והיה שותף לעסקאות מהגדולות במשק כאשר לאחרונה הוביל את עסקת רכישת יינות ביתן על ידי אלקטרה מוצרי צריכה, ואף משמש דירקטור ביינות ביתן ושימש ומשמש כדירקטור בחברות ציבוריות נוספות.

בנוסף רו"ח טולדנו הינו כאמור יזם נדל"ן המקים כיום מתחם מסחר ומשרדים באבן יהודה ומתכנן פרויקט מסחרי בשטח כ 40,000 מ"ר בסמוך לבית החולים הלל יפה בחדרה.

עו"ד ארנון קטלן לשעבר עו"ד במשרד עוה"ד המבורגר עברון, מהמשרדים הגדולים בארץ וכיום הינו יזם הייטק ונדל"ן.
עו"ד קטלן הוא בוגר ביה"ס למנהל עסקים INSEAD בפונטבלו שבצרפת, הנחשב לאחד מבתי הספר למנהל עסקים המובילים בעולם.
עו"ד קטלן ניהל חממת הייטק והשקיע בחברות הייטק כאשר מאחוריו 3 אקזיטים בהן מכר חברות למיקרוסופט ולאינטל בשווי עשרות ומאות מיליונים.
עו"ד קטלן הינו בעל שליטה בחברה בתחום הנדל"ן המניב, המשכירה שטחים לקליניקות רפואיות ולמשרדים.

עו"ד אורי חורש, המשמש כמנכ"ל החברה , החל את הקריירה שלו במשרד המשפטים שם ליווה מטעם המדינה הליכי חדלות פירעון מהגדולים במשק הישראלי.
כיום עו"ד חורש מטפל בהבראת חברות ובצד עיסוקו זה משקיע ומקדם עסקים בתחום ההייטק והנדל"ן.
לחברה זרוע ביצוע המנהלת ומפקחת על הפרויקטים ,באמצעות בעלי מקצוע בתחום הבנייה מהשורה הראשונה
מנהל חטיבת הביצוע והפיקוח בעל נסיון וותק של למעלה מ-40 שנים בתחום הבנייה וביזום והוצאה לפועל של הפרויקטים בארץ ובמדינת ניו יורק בארה"ב.

הרקע העשיר של בעלי המניות בקבוצה בתחום הנדל"ן ובתחום הפיננסי, מבטיח הלכה למעשה את איתנותם הפיננסית של החברות בקבוצה כך שמובטח שפרויקט שיצא לדרך יגיע גם לסיומו.